O’Herbal Маска за сува и оштетена коса – 500 ml

655.00ден

Висока концентрација на активни природни состојки за беспрекорна нега на Вашата коса!
Код: 84315
Производител: Elfa Pharm

Опис

Содржи екстракт од лен, масло од шеа, млечна киселина, млечни протеини, пантенол и глицерин. Го олеснува расчешлувањето на сувата и оштетена коса. При редовна употреба косата станува свиленкасто мека и сјајна.

Начин на употреба:

Нанесете рамномерно доволно количество од маската по целата должина на чиста и влажна коса и оставете да стои 2 минути, а потоа исплакнете со вода. Употребувајте ја 1-2 пати неделно. Во случај на контакт со очите, исплакнете со вода.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “O’Herbal Маска за сува и оштетена коса – 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.
0