Блуза

690.00ден

Материјал : басма /Состав :Вискоза 100%
Една големина одговара како за ХЛ до 3ХЛ
гради134см/должина72см
избриши

Опис

Состав / Вискоза 100%

Материјал : Басма

Потекло / Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Напомена:

*Производите на попуст не се заменуваат и не се рефундираат средствата

*За секоја замена или рефундација трошокот за поштарина ја плаќа купувачот

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Боја

Циклама, Зелена, Мастило сина

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Блуза”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба