Долен веш -losini Danna No1777

80.00ден

избриши

Опис

Состав:
Памук 95%  Ликра 5%
Произведено во Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од два до пет работни дена за 120 ден, до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 90*C бело

Додатни информации

Големина

M, L, XL

Боја

црна, бела, крем, резеда, мастило плава, циклама

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Долен веш -losini Danna No1777”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.
0