103 Маица тенка рамка

280.00ден

Опис

Состав:
Памук 95% ликра 5%
Произведено во Македонија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена, до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Напомена:

*Производите на попуст не се заменуваат и не се рефундираат средствата

*За секоја замена или рефундација трошокот за поштарина ја плаќа купувачот

Опис:
*Маиците се изработени од чешлан памук, кој дава совршена мекост на самиот материјал.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL

Боја

бела, сива, сина, црвена, бордо, крем, тегет, тиркиз, кафена, црна, циклама, резеда, розева, пудра розева

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “103 Маица тенка рамка”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

Најпродавани производи

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба