Фустан

850.00ден

Една големина одговара како за ХЛ до 4ХЛ
Вискоза , ликра
Рамо46см/гради108см/струк106см/должина105см/колови154см
избриши

Опис

Состав / Вискоза 95% Ликра 5%

Потекло / Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Производите на попуст не се заменуваат и не се рефундираат средствата

*За секоја замена се плаќа поштарина.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Боја

Бела, Тиркизно зелена, Маслинесто зелена, Жолта, Резеда, Розева, Зелена, Мастило сина, Темно сина, Црвено портокалова, Крем, Сина, Црна

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба