Фармерки

1,200.00ден

44 / колкови100см/дож на ногавица100см
46/колкови102см/
48/колкови106см
50/колкови110см
52/колкови113см
54/колкови116см
56/колкови120см

Опис

Состав / Памук 95% Ликра 5%

Потекло / Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Производите на попуст не се заменуваат и не се рефундираат средствата

*За секоја замена се плаќа поштарина.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Големина

44, 46, 48, 50, 52, 54, 56

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фармерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Најпродавани производи

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба