Тренерки комплет – црно/сино

Стандард големина, одговара од како за М до ХЛ

Должина на горен дел Долен дел
рамо должина гради ракав ногавица колкови
65см 63см 112см 48см 93см 74-100см

This product is currently out of stock and unavailable.

Опис

Состав

Памук  95% , ликра 5%

Потекло / Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Производите на попуст не се заменуваат и не се рефундираат средствата

*За секоја замена се плаќа поштарина.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Боја

црно-сино

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тренерки комплет – црно/сино”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба