Памучни блузи +size

790.00ден

Памучни блузи 790ден +size
Една големина / Одговара како за 4ХЛ до 8ХЛ
Гради164см /должина80см
избриши

Опис

Состав /Памук 100%

Потекло / Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Напомена:

*Производите на попуст не се заменуваат и не се рефундираат средствата

*За секоја замена или рефундација трошокот за поштарина ја плаќа купувачот

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Боја

Зелена, Розева, Сина, Светло зелена, Цигла црвена, Мастило сина, Жолта, Темно зелена, Тегет, Бела, Крем, Циклама, Црна

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Памучни блузи +size”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба