Памучна туника со џепови – сива

750.00ден

Една големина моделот е широк и одговара како за ХХЛ до 6ХЛ
гради 160см /должина 92см

2 in stock

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Памучна туника со џепови – сива”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Најпродавани производи

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба