Памучна маица

650.00ден

Памук , ликра
Една големина / Одговара како за Л до 3ХЛ
гради120см/должина задна 70см / напред е пократа и се врзува
избриши

Опис

Состав / Памук 95%, Ликра 5%

Потекло / Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Напомена:

*Производите на попуст не се заменуваат и не се рефундираат средствата

*За секоја замена или рефундација трошокот за поштарина ја плаќа купувачот

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Боја

1, 2, 3, 4

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Памучна маица”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба