Освежувчки хидратантен крем за лице со невен – 150ml

400.00ден

За сува и дехидрирана кожа!
Код: 86212
Производител: Elfa Pharm

Опис

Состав: екстракт од невен, масло од макадамија, масло од шеа и Д-пантенол.
Дејство: обезбедува оптимална хидратација. Дава чувство на свежина,. Кремот го обновува заштитниот слој и ја одржува природната убавина на кожата.

Начин на употреба: се употребува секојдневно, се нанесува секое утро и вечер врз добро исчистено лице.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Освежувчки хидратантен крем за лице со невен – 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.
0