Маица 103а

230.00ден

Памук 95%
Ликра 5%
Произведено во Македонија

Бренд ideallite

Големини од М до 4ХЛ

 

 

избриши

Опис

Состав:
Памук 95%
Ликра 5%
Произведено во Македонија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Опис:
*Маиците се изработени од чешлан памук, кој дава совршена мекост на самиот материјал.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Големина

M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Боја

црна, бела, крем, бордо, црвена, сина, сива, тегет, тиркиз, циклама, кафена, розева, резеда

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маица 103а”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба