Маица широк модел

590.00ден

Состав : Памук 92%   Ликра 5%

Произведено во Македонија

Бренд  ideallite

Големина од М-40 до 5ХЛ-52

Опис

Состав:

Памук 92% ликра 8%
Произведено во Македонија

Бренд ideallite

Големини од М до 4ХЛ

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Напомена:

*Производите на попуст не се заменуваат и не се рефундираат средствата

*За секоја замена или рефундација трошокот за поштарина ја плаќа купувачот

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Боја

бела, сива, сина, црвена, бордо, крем, тегет, тиркиз, кафена, црна, циклама, резеда, розева, пудра розева

Големина

M-40, L-42, XL-44, 2XL-46, 3XL-48, 4XL-50, 5XL-52

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маица широк модел”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Најпродавани производи

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба