Маица вискозна

390.00ден

Блуза 390 ден
Вискоза,ликра
С/гради120см
М/гради122см
Л/124см
ХЛ/126см
избриши

Опис

Состав /Вискоза 95% Ликра 5%

Потекло / Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Напомена:

*Производите на попуст не се заменуваат и не се рефундираат средствата

*За секоја замена или рефундација трошокот за поштарина ја плаќа купувачот

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Боја

Крем, Бела

Големина

S, M, L, XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маица вискозна”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба