Кошула – крем

750.00ден

Опис

Состав: / Вискоза 95% , ликра 5%
Потекло / Турција

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Големина

38

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кошула – крем”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Најпродавани производи

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба