1-Комплет тренерки плишани – Бордо

1,350.00ден

Една големина одговараат од како за Л до 3ХЛ
рамо44см/гради106см/
Долен дел/колкови127см

1 in stock

Опис

Состав

Плишани

Микромодал 95% ликра 5%

Потекло / Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Производите на попуст не се заменуваат и не се рефундираат средствата

*За секоја замена се плаќа поштарина.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “1-Комплет тренерки плишани – Бордо”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба