Комплет маица и бициклистички – бордо

790.00ден

Памук 92%
Ликра 8%
Произведено во Македонија

Бренд ideallite

Големини од М до 4ХЛ

избриши

Опис

Големина Горен дел Долен дел
Рамо гради должина половина колкови должина
С/М 108-140 69 85-110
Л/ХЛ 117-150 70 88-120
2ХЛ/3ХЛ 120-160 71 96-130

Состав:

Памук 92%
Ликра 8%
Произведено во Македонија

Бренд ideallite

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Опис:
*Маиците се изработени од чешлан памук, кој дава совршена мекост на самиот материјал.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Големина

S/M, L/XL, 2XL/3XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Комплет маица и бициклистички – бордо”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба