Дуксер ликра 2002-950-2

950.00ден

Опис

Дуксер 950 ден
Ликра
Една големина одговара како за ХЛ со 4/5ХЛ
гради140м/долж65см

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дуксер ликра 2002-950-2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Најпродавани производи

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба