Долен веш /без раб /haunds fluwer /no820

80.00ден

избриши

Опис

Состав:
Памук 95%  Ликра 5%
Произведено во Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од два до пет работни дена за 130 ден, до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 90*C бело

Додатни информации

Големина

S-M, L-XL

Боја

црна, крем, бела, циклама, тегет

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Долен веш /без раб /haunds fluwer /no820”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.
0