Бондаж – 0028

350.00ден

 

Една Големина, одговара на повеќе големини.

1 in stock

Опис

Може да го задевате партнерот каде и да посакате
Како и совршен подарок за себе 
 
Опис:
Материјал: еластичен
Големина: Една Големина, одговара на повеќе големини

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена, до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 90*C бело

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бондаж – 0028”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Најпродавани производи

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба