Беби дол

130.00ден

Опис

Состав:
Памук 92%
Ликра 8%
Произведено во Македонија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена, до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Големина

XS, S, M, L

Боја

Крем, Бела, Сива, Циклама, Црна, Тиркиз, Сина, Бордо, Црвена, Резеда, Розе, Кафена, Тегет

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Беби дол”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Најпродавани производи

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба