Koи сме ние

ЗА НАС

Ние сме фирма која работи успешно од 2011 год, во соработка со Македонскиот бренд Ideal.

Со кој нудиме производи со првокласен квалитет на чешлан памук, ликра , кој со својата мекост дава комплетна удобност , достапни во повеќе нијанси и големини .

Плетенка застапува продажба на повеќе видови фирми кои продаваат текстил , трикотажа , долен веш и др, и исто така пред се ви нуди квалитет и гаранција за производот.

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба