O’Herbal Шампон за сува и оштетена коса – 500 ml

690.00ден

Висока концентрација на активни природни состојки за беспрекорна нега на Вашата коса!

Код: 84301
Производител: Elfa Pharm

Опис

Содржи екстракт од лен, маслиново масло и млечни протеини. Нежно ја чисти сувата и оштетена коса, ја прави свиленкасто мека и го обновува нејзиниот сјај. Не содржи SLES, SLS, силикони и вештачки бои.

18- годишното научно истражување и развојна дејност ни овозможија да создадеме формули за максимално искористување на богатствата од растенијата.

Начин на употреба:

Неколку капки од шампонот со масажни движења се нанесуваат на влажна коса, а потоа се плакне. Постапката може да се повтори.
Во случај на контакт со очите, исплакнете со вода.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “O’Herbal Шампон за сува и оштетена коса – 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба