O’Herbal Шампон за масна коса – 500 ml

690.00ден

Висока концентрација на активни природни состојки за беспрекорна нега на Вашата коса!
Код: 84307
Производител: Elfa Pharm

Опис

Содржи екстракт од мента и органски сулфур. Ефикасно ја чисти масната коса, која што добива свеж и  здрав изглед во текот на целиот ден. Се препорачува за секојдневна употреба. Не содржи SLES, SLS, силикони и вештачки бои.

18- годишното научно истражување и развојна дејност ни овозможија да создадеме формули за максимално искористување на богатствата од растенијата.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “O’Herbal Шампон за масна коса – 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба