O’Herbal Шампон за виткана коса – 500 ml

690.00ден

Висока концентрација на активни природни состојки за беспрекорна нега на Вашата коса!
Код: 84306
Производител: Elfa Pharm

Опис

Содржи екстракт од хмељ, маслиново масло и млечни протеини. Нежно ја чисти витканата коса, без да ја заплеткува, правејќи ги  локните еластични и сјајни. Не содржи SLES, SLS, силикони и вештачки бои.

18- годишното научно истражување и развојна дејност ни овозможија да создадеме формули за максимално искористување на богатствата од растенијата.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “O’Herbal Шампон за виткана коса – 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба