O’Herbal Шампон за бојадисана коса – 500 ml

690.00ден

Висока концентрација на активни природни состојки за беспрекорна нега на Вашата коса!
Код: 84303
Производител: Elfa Pharm

Опис

Содржи екстракт од мајчина душица, маслиново масло, кератин и млечна киселина. Нежно ја чисти косата, без да го вади пигментот, ја задржува бојата, и и дава природен сјај. Не содржи SLES, SLS, силикони и вештачки бои.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “O’Herbal Шампон за бојадисана коса – 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба