O’Herbal Маска за волумен на косата – 500 ml

785.00ден

Висока концентрација на активни природни состојки за беспрекорна нега на Вашата коса!
Код: 84318
Производител: Elfa Pharm

Опис

Содржи екстракт од арника, кератин и млечни протеини. Ја зацврстува тенката коса, зголемувајќи го нејзиниот волумен и еластичност и ја прави полесна за расчешлување. Не содржи силикони и вештачки бои.

18- годишното научно истражување и развојна дејност ни овозможија да создадеме формули за максимално искористување на богатствата од растенијата

Начин на употреба:

Нанесете рамномерно доволно количество од маската по целата должина на чиста и влажна коса и оставете да стои 2 минути, а потоа исплакнете со вода. Употребувајте ја 1-2 пати неделно. Во случај на контакт со очите, исплакнете со вода.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “O’Herbal Маска за волумен на косата – 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба