O’Herbal Маска за виткана коса – 500 ml

785.00ден

Висока концентрација на активни природни состојки за беспрекорна нега на Вашата коса!
Код: 84320
Производител: Elfa Pharm

Опис

Содржи екстракт од хмељ, маслиново масло и млечни протеини. Го олеснува расчешлувањето, ја прави витканата коса мека и еластична. Хидратира во длабочина и ги намалува негативните ефекти кои што се поврзани со расчешлувањето на косата, особено при фенирање и сушење.

Начин на употреба:

Нанесете рамномерно доволно количество од маската по целата должина на чиста и влажна коса и оставете да стои 2 минути, а потоа исплакнете со вода. Употребувајте ја 1-2 пати неделно. Во случај на контакт со очите, исплакнете со вода.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “O’Herbal Маска за виткана коса – 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба