O’Herbal Балсам за сува и оштетена коса – 500 ml

690.00ден

Висока концентрација на активни природни состојки за беспрекорна нега на Вашата коса!
Код: 84308
Производител: Elfa Pharm

Опис

Содржи екстракт од лен, маслиново масло, млечна киселина, млечни протеини и пантенол. Го олеснува расчешлувањето на сувата и оштетена коса, ја прави свиленкасто мека и го обновува нејзиниот сјај. Не содржи силикони и вештачки бои.

18- годишното научно истражување и развојна дејност ни овозможија да создадеме формули за максимално искористување на богатствата од растенијата

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “O’Herbal Балсам за сува и оштетена коса – 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба