O’Herbal Балсам за секојдневна употреба – 500 ml

690.00ден

Висока концентрација на активни природни состојки за беспрекорна нега на Вашата коса!
Код: 84312
Производител: Elfa Pharm

Опис

Содржи екстракт од бреза, млечна киселина и млечни протеини. Го олеснува расчешлувањето, на косата и дава сјај, мекост и еластичност. Не содржи силикони и вештачки бои.

18- годишното научно истражување и развојна дејност ни овозможија да создадеме формули за максимално искористување на богатствата од растенијата

Начин на употреба:

Нанесете рамномерно доволно количество балсам со лесни масажни движења по целата должина на чиста и влажна коса, а потоа исплакнете со вода. Во случај на контакт со очите, исплакнете со вода.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “O’Herbal Балсам за секојдневна употреба – 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба