O’Herbal Балсам за заздравување на косата – 500 ml

690.00ден

Висока концентрација на активни природни состојки за беспрекорна нега на Вашата коса!
Код: 84309
Производител: Elfa Pharm

Опис

Содржи екстракт од корен на трска и сао палмето, витамин РР и млечна киселина. Го олеснува расчешлувањето на косата, ја зацврстува и ја прави еластична. Не содржи силикони и вештачки бои.

18- годишното научно истражување и развојна дејност ни овозможија да создадеме формули за максимално искористување на богатствата од растенијата

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “O’Herbal Балсам за заздравување на косата – 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба