NEURO HIALURON Серум за лице ден и ноќ – 30 ml

1,260.00ден

Невро клеточно подмладување на кожата!
Код: 91101
Производител: Bielenda

Достапно само по порачка

Опис

Дејство: Ги измазнува брчките на лицето и околу очите и спречува појавување на нови. Ја подига и затега кожата, ја подобрува нејзината еластичност, ги забавува процесите на стареење. Ги оформува контурите на лицето, ја враќа виталноста и младешкиот сјај на кожата и интензивно ја хидратира. Иновативниот anti-age ефект се должи на интелегентниот систем од активни компоненти, кој има докажано длабинско, постепено и бавно ослободување на активните компоненти, што гарантира продолжен ефект по нанесувањето.

Начин на употреба: Се нанесува наутро и навечер врз добро исчистена кожа на лицето, вратот и деколтето. Се употребува самостојно, но за максимален ефект се препорачува како основа за некоја од кремите од серијата NEURO HIALURON. Серумот се апсорбира веднаш и претставува идеална подлога за шминка.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NEURO HIALURON Серум за лице ден и ноќ – 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба