NEURO HIALURON Лифт крем-концентрат за лице ден и ноќ 50+ – 50 ml

1,165.00ден

Иновативна формула за подмладување на зрела кожа!
SKU: 91150
Производител: Bielenda

Достапно само по порачка

Опис

Дејство: Ја подига и затегнува кожата, ја подобрува структурата и еластичноста и ги забавува ефектите на стареење на лицето. Видливо ги измазнува суптилните брчки на лицето и околу очите и спречува појава на нови. Ги осветлува депигментирачките флеки на лицето, го изедначува тенот, ја заздравува и подмладува кожата и интензивно ја хидратира. Иновативниот anti-age ефект се должи на интелегентниот систем од активни компоненти, кој има докажано длабинско, постепено и бавно ослободување на активните компоненти, што гарантира продолжен ефект по нанесувањето.

Начин на употреба: Се нанесува наутро и навечер врз добро исчистена кожа на лицето, вратот и деколтето. Претставува идеална подлога за шминка. Соодветен е и за кожата околу очите.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NEURO HIALURON Лифт крем-концентрат за лице ден и ноќ 50+ – 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба