NEURO COLLAGEN Лифт крем-концентрат за лице ден и ноќ 50+ – 50 ml

1,165.00ден

Невро-клеточното подмладување на кожата за младешки изглед!
Код: 91250
Производител: Bielenda

Достапно само по порачка

Опис

Дејство: Иновативна формула која ефикасно ја затегнува кожата, ја подобрува клеточната густина, ја враќа еластичноста на кожата и го забавува процесот на стареење. Ги пополнува суптилните брчки на лицето и околу очите  и спречува појавување на нови. Ги осветлува депигментациите, го изедначува тенот, го враќа здравиот изглед на кожата и нејзината природна влага.

Начин на употреба: Се нанесува наутро и навечер врз добро исчистена кожа на лицето, вратот и деколтето. Претставува идеална подлога за шминка. Соодветен е и за кожата околу очите.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NEURO COLLAGEN Лифт крем-концентрат за лице ден и ноќ 50+ – 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба