Фустан

950.00ден

Стандард големина
Одговара од како за ХЛ до 3ХЛ
Половина 92-110см
Должина 84см

избриши

Опис

Состав:
Полиамид 95% Ликра 5%
Произведено во Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од два до пет работни дена за 130 ден, до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Додатни информации

Боја

црна, тегет, бордо

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба