Попуст!

Фустан

1,000.00ден 800.00ден

Стандард големина
Одговара од како за Л до ХЛ
Рамо 43-58см
Половина 70-100см
Должина 122см

избриши

Опис

Состав:
Вискоза 10% Полиестер 85% Ликра 5%
Произведено во Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена за 130 ден, до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Додатни информации

Боја

тегет, бордо

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба