Попуст!

Фустан / карнер /зелен со точки

850.00ден 650.00ден

Состав / Лен , памук

Една големина /Одговара од како за М до ХЛ

Гради 92см / должина 83см

Опис

Потекло / Италија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан / карнер /зелен со точки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба