Фустан

700.00ден

избриши

Опис

Состав:
Памук 100%
Произведено во Италија

Достава:

Со нарачка над 1000 ден доставата е бесплатна.
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од два до пет работни дена за 120 ден, до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 90*C бело

Додатни информации

Димензии Не е достапно
Боја

Зелена, Бордо

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба