Фустан – зелен со цветен дезен

750.00ден

Фустан 750 ден ❤️
Басма /вискоза
Една големина /рамо42см/гради 120см/колкови145см/должина100см

Нема на залиха

Опис

Состав

Вискоза 100%

Потекло / Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Производите на попуст не се заменуваат и не се рефундираат средствата

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустан – зелен со цветен дезен”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба