Фустанче

550.00ден

 

 

избриши

Опис

Мерки за производот:

Големина Димензии
ракав должина  гради рамо
5 40см 62см 29см 26см

Состав:

Памук 95% , Ликра 5%
Потекло / Турција

Достава:

Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена  до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 90*C бело

Додатни информации

Големина

5-110

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустанче”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба