Попуст!

Фустанче со цветен дезен

550.00ден 440.00ден

избриши

Опис

Памук, ликра

Потекло / Турција

Додатни информации

Боја

kрем

Големина

2-3, 3-4, 4-5, 5-6

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фустанче со цветен дезен”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба