Туника – резеда мики

350.00ден

С/рамо 46см/гради 100см
Л / рамо49см/гради102см
ХЛ /рамо51см/гради110см

избриши

Опис

Состав / Памук 100%

Потекло / Турција

Додатни информации

Големина

S, L, XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Туника – резеда мики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба