Туника кашмир

900.00ден

Ширина на рамо 37 см

Ширина во гради 44 см

Должина на ракав 86 см

Должина 86 см

 

 

Опис

Состав

Вискоза 35%

Кашмир  25%

Полиамид  25%

Еластин 15%

Произведено во Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Туника кашмир”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба