Смирувачки крем за лице со камилица – 150 ml

420.00ден

За нормална, сува и чувствителна кожа!
Код: 86211
Производител: Elfa Pharm

Достапно само по порачка

Опис

Состав: екстракт од камилица, масло од макадамија, масло од шеа и Д-пантенол.
Дејство: обезбедува оптимална хидратација и ги смирува воспаленијата. По употреба кожата е смирена, мазна, затегната,  тонизирана и мека. Кремот го обновува заштитниот слој и ја одржува природната убавина на кожата. Начин на употреба: се употребува секојдневно, се нанесува секое утро и вечер врз добро исчистено лице.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Смирувачки крем за лице со камилица – 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба