Потхранувачки крем против брчки со Арган – 150ml

420.00ден

За сува и кожа склона кон брчки и иритации!
SKU: 86215
Производител: Elfa Pharm

Достапно само по порачка

Опис

Состав: арганово масло, масло од шеа, витамин Е и Д-пантенол
Намена: Обезбедува балансирано потхранување и хидратација. Ја намалува длабочината на брчките и ги смирува иритациите. Хидратантен крем за сува кожа и за кожа склона кон брчки и иритации. По употреба кожата е мазна, еластична, подмладена и зајакната.
Начин на употреба: се употребува секојдневно, се нанесува секое утро и вечер врз добро исчистено лице.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Потхранувачки крем против брчки со Арган – 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба