Подхранувачки крем за лице со алое – 150ml

420.00ден

За оштетена, сува и чувствителна кожа!
Код: 86214
Производител: Elfa Pharm

Достапно само по порачка

Опис

Состав: екстракт од алое вера, масло од шеа, маслиново масло и Д-пантенол
Намена: обезбедува интензивно потхранување и регенерација. Го обновува заштитниот слој на кожата. По употреба кожата е мазна, еластична, подмладена и зајакната Кремот ја одржува природната убавина на кожата.
Начин на употреба: се употребува секојдневно, се нанесува секое утро и вечер врз добро исчистено лице.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Подхранувачки крем за лице со алое – 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба