Панталона хеланка ликра

550.00ден

М-Л ( 40-42 )
ХЛ-ХХЛ (44-46)
2ХЛ-3ХЛ (48-50 )
4ХЛ-5ХЛ (52-54)

избриши

Опис

Состав:
Вискоза 65%

Полиестер 25%
Ликра 5%
Произведено во Македонија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена за 130 ден, до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Опис:
*Маиците се изработени од чешлан памук, кој дава совршена мекост на самиот материјал.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Големина

М-Л, ХЛ-ХХЛ, ХХЛ-3ХЛ, 4ХЛ-5ХЛ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Панталона хеланка ликра”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба