Маски

50.00ден

 

 

 

избриши
SKU: N/A Category:

Опис

Состав:
Памук 95%
Ликра 5%
Произведено во Македонија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена, до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Опис:
*Маиците се изработени од чешлан памук, кој дава совршена мекост на самиот материјал.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Маски

П1-сива, П2-тиркизмо плава, П3-резеда, П4-сина, П5-крем, П6-розева, П7-циклама, П8-црвена, П9-праска боја, П10-бордо, П11-бела, П12-црна, П13-љиљакова, П14-кафена

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маски”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба