Маица /Happy / Сива

800.00ден

Памук 95%
Ликра 5%

Ширина
гради 120см
должина 84см

1 in stock

Опис

Состав:
Памук 95%

Ликра 5%

Потекло / Италија

Достава:

Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 90*C бело

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маица /Happy / Сива”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба