Маица 800

800.00ден

Памук 100%
ширина
гради 180см
должина 82см

избриши

Опис

Состав:
Памук 100%
Произведено за Италија

Достава:

Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена за 130 ден до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 90*C бело

Додатни информации

Боја

зелена, сина, тегет

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маица 800”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба